Pes 2013 Karabükspor Taktiği

Merhaba değerli arkadaşlar bugün sizlere Spor Toto Ligi ekiplerinden KArabükspor ekibinin taktik ve oyuncuları hakkında genel bilgiler ve kullanışlı ayrıntılardan bahsedeceğim.

Karabükspor ligin orta seviyeli takımları arasında gözüksede büyük takımalra karşı aldığı puanlar onu farklı bir yere koyuyor.Pes oyununda da baktığımız zaman Karabükspor tam bir orta seviyede.Kalede 75 overal puanı ile Waterman sizin duvarınız oluyor ki bence yeterli bir overal.Defansı toplayan isim olarak görünümde olan futbolcu ise Puyg. hava hakimiyeti oldukça yüksek bir oyuncudur.Rakibiniz eğer uzun top oynuyorsa bu topları kesmekte bir numaralı oyuncunuz olucaktır.

Orta sahada kanatlar biraz zayıf gözüksede göbekteki oyuncuların yetenekleri bunları pekte önemli bir etken olarak kılmıyor.Zaten taktiğimizde top çevirme oyunu olucakıtr.Orta sahadaki ortada bulunan Pedersen ve İncedemiri kullanarak İlhan Parlak ve Eneramo hatta yedeklerde etkili bir isim olan Akpalaya gol için ara paslar atıcaksınız.Bu yüzden topu paslaşarak ortadan çıkarmaya çalışın.Kanatların zayıflığı sizin avantajınız olabilir özelliklede Eneramo nun fizik gücünü kullanabilirseniz rahatlıkla rakip kaleye goller yollayabilirsiniz.

Topu ortadan çıkarıp forveterinizin yapacağı koşulara çok dikkat edin  tek ara pasla golü bulabilirsiniz.

King:Eneramo
Top Geçer Adam Geçmez:Peyg.
Süper Yedek:Akpala
Savaşçı:İncedemir

 

Yorumlar   

 
0 #1 mehmet 09-11-2014 17:56
viola olmadan olmaz çok hızlı adam
Alıntı
 

Yorum ekle

Copyright © 2012 Portikal.Net - Tüm hakları saklıdır.