PES 2013 Akhisar Belediyespor Taktiği

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Spor Toto Ligi ekiplerinden Ege temsilcisi Akhisar Belediyespor takımının taktiğinin anlatacağım. Akhisar takımı zayıf bir takım görünümünde. İyi bir pes oyuncusu için kesinlikle zayıf takım yoktur çünkü her takımla idare edebilmelidir.

Takımın en iyi oyuncusu forvette ki Niasse dir.Overaline baktığımız zamanda bunun aşikar olduğunu söyleyebilirsiniz.Hemen akabinde ise yanında forvet te santrafor görevinde yer alan Mehmet Akyüz de sizin en iyi oyuncularınızdan biridir.Uzun boyunun avantajını en güzel şekilde kullanabilen Mehmet hem de araya yaptığı koşular ile de iyi bir tercihdir.Takım taktiğimiz uzun top dur.Hem forvette Mehmet ve orta sahadaki oyuncularınız uzun olması hava topundaki hakimiyetinizi kat kat artıracaktır.Bu yüzden oyunumuz uzun toptur.

Uzaktan şutlara baktığımız zaman İvan Sesar bu göreve üstlenecek bir oyuncudur.gelişine etkili vuruşlar çıkartabilen bir yetenektir.Takım kaleci vuruşunu yaptıktan sonra Mehmet kafa ile indirirken sürekli ver kaç yapın ve Ara pas ile Mehmeti ya da Niasse yi topla buluşturun bu şekilde kolayca gol bulabilirsiniz.Defans oyuncusu kafa topunu çıktığı an defansta bir kademe boş olacaktır bu alanı ne kadar iyi değerlendirirseniz o kadar çabuk ve kolay gol bulabilirsiniz.

Takımın Yeteneği:Niasse
Süratı:Niasse
Kafacı:Mehmet Akyüz
Tembeli:Sertan

Yorum ekle

Copyright © 2012 Portikal.Net - Tüm hakları saklıdır.