Pes 2013 Manchester United Taktği

Pes 2013 Manchester UnitedTaktği

Değerli okurlarım bu yazımda sizlere M.United takımının Moyes den daha iyi bir kadrosunu açıklamak isterim.Bu aralar çok kotü gitselerde gerçektende aslında sağlam bir kadroya sahipler.Malzemeyi iraz kullanmasını bilmeleri gerek bakalım geşeckte nasıl bir takıma dönüşecekler.

Pes 2013 deyince M.United Genelde ilk tercihler arasında yer almaz bence biraz durağan yanı hep aynı oyuncuların olmasından dolayı kaynaklanıyor.Takıma baktığımızda efsanelerin efsanesi Ryan Giggsi göryüruz ben Giggsi göbekte pas alışverişi için kullanılması yönünde hem fikirim çünkü elimizde Juan Mata ve Nani gibi kanatlar var Giiggs i bu bölgede daha yararlı görüyorum.Yanında ise neden mi Fellaini .Fellaini nin boy avantajının olması rakipinizin kale vuruşlarından yapacağı uzun toplarda ivmeyi size döndürecektir.

Sağ kanatta vazgeçilmez oyunculardan biri Nani hızı ve vuruşları oldukça etkilidir kıvraklığını söylemiyorum bile.Solda ise yeni transfer Juan Mata bulunuyor bu iki kanat oyuncusu hem paslı hem bireysel oyun anlayışla rahatlıkla oynayabilir.

İlerde ise Van Persie nin yanında Rooney i iki şekilde kullanabilirsiniz biri OOS olarak diğeride direk santrofor olarak ben genelde OOS olarak kullanıyorum çünkü göbek ten attığı şutlar sayseninde skor yapabilirsiniz.
Oyun anlayışım seri pastır M.United de topu kanatlara indirek gerekir daha sonra ise ister bireysel olarak içeri katletmeyi ister de Topu Rooney le buluşturup aç yaratmaya çalışırım.

Taktiğimiz top çevirme taktiğidir.Boş alan bulunca saldırmak gerekir.

Takımın Uğuru:Rooney
Yaşlı Kurt:Giggs
Genç Yıldız:Januzaj
Takımın Kalası:Ferdinand
Türk hava yolları:Nani
Pas Makinesi:Carrick
Güdümlü Fuzecisi:Rooney

 

 

Yorumlar   

 
0 #5 Mitchell 13-07-2017 18:37
Thanks for the wonderful manual
Alıntı
 
 
0 #4 Joesph 13-07-2017 10:09
I spent a great deal of time to find something such as this
Alıntı
 
 
0 #3 Vern 13-07-2017 09:27
I spent a lot of time to locate something such
as this
Alıntı
 
 
+1 #2 batuhan 01-10-2014 18:00
kalas harika ya :roll: :roll:
Alıntı
 
 
0 #1 cghb 07-09-2014 18:08
Alıntı:
ffv
ggg
Alıntı
 

Yorum ekle

Copyright © 2012 Portikal.Net - Tüm hakları saklıdır.