İlk Bakışta Bir Kızı Etkilemek

 

 

Kadınlar, erkeklerin fiziksel görünümlerindeki özelliklerine, duruş, bakış, giyimde ki uyum şıklık gibi unsurlara ve bunların erkek tarafından nasıl sergilendiğine çok dikkat ederler ve dikkatlerini ilk görüşte bu durumlara yoğunlaştırır ve izlerler.

Yapılan araştırmalarda edinilen bilgilere gore, erkeklerin kadınlar üzerindeki olumlu yada olumsuz etkilerini kadınlar yaklaşık 33 saniye gibi dakikanın yarısı bir süre içerisinde sonuca ulaştırıyor.

İlk göz göze gelme anı, o ilk etkileşim ve konuşurken kullanılan kelimelerin seçiminden oluşan etkileyici o ilk cümle, bu ilkler kadınların o sevgi dolu kalplerini kazanabilmek için çok önemli bir yer tutmaktadır.

Bakışlar etkileyici olmalıdır ve bunun yanında kadınların hissetmek istedikleri asıl gerekli duygu herşeyden once fiziksel düzenlilik önemli olsada bu etkileri göstermek için en önemlisi özgüven olacaktır, sizin kendinizden emin bakışlarınız ne istediğinizi hissettiren bakışlarınızdır buda sizi isteğinize ulaştıracak ilk ve en güvenli adım olacaktır.

Yorum ekle

Copyright © 2012 Portikal.Net - Tüm hakları saklıdır.