Metro Last Light Redux Türkçe Yama (2021)

Metro Last Light Redux Türkçe Yama (2021)

Yıl 2034. Kıyamet sonrası Moskova'nın yıkıntılarının altında, Metro tünellerinde, insanlığın kalıntıları dışarıdan ve içeriden gelen ölümcül tehditlerle kuşatılıyor. Mutantlar, ıssız yüzeyin altındaki yeraltı mezarlarını takip eder ve yukarıdaki zehirli gökyüzünün ortasında avlanır.
 
Ancak Metro'nun istasyon şehirleri, birleşik durmak yerine, D6'nın askeri mahzenlerinden bir kıyamet aygıtı olan nihai güç için bir mücadeleye kilitlendi. İnsanlığı yeryüzünden sonsuza kadar silebilecek bir iç savaş yaşanıyor. Artyom, suçluluk duygusuyla yüklü ama umutla hareket ediyor, hayatta kalmamızın anahtarını elinde tutuyorsun - en karanlık saatimizin son ışığı…
Ürüne Genel Bakış:
Metro: Last Light Redux, eleştirmenlerce beğenilen 'Metro: Last Light'ın Yeni Nesil için 4A Motorunun en son ve en büyük yinelemesinde yeniden oluşturulmuş nihai versiyonudur. tüm zamanların; Sürükleyici hayatta kalma korku, keşif ve taktiksel savaş ve gizliliği birleştiren destansı bir macera.
 
Bu kesin sürüm, daha önce yayınlanmış tüm DLC'leri de içerir ve devasa solo kampanyaya 10 saatlik bonus tek oyunculu içerik ekler. Orijinal oyunun hayranları, yeni yakın dövüş animasyonları, saatinizi ve cephane malzemelerinizi anında kontrol etme yeteneği ve yeni tam vücut oyuncu animasyonları dahil olmak üzere yeni özellikler ve oyun geliştirmelerini fark edecek.
 
Ve kült prequel "Metro 2033"ün daha çok hayatta kalma-korku odaklı oynanışını tercih edenler, iki benzersiz Oyun Tarzının - Survival ve Spartan - tanıtımı sayesinde kampanyayı deneyimlemenin yeni bir yolunu bulacaklar. İlki, Last light'ı daha aksiyon odaklı bir gizli savaş deneyiminden, hayatta kalmak için dolu, yavaş bir yanma savaşına dönüştürüyor. Ekstra bir meydan okuma ve daldırma katmanı sunmak için dahil edilen efsanevi Ranger Modu ile Metro: Last Light Redux, inanılmaz bir fiyata saatlerce AAA oyun sunuyor.
 
 (2 Defa Tıkla )

Copyright © 2012 Portikal.Net - Tüm hakları saklıdır.