Pes 2013 Beşiktaş Taktiği

Pes 2013 Beşiktaş Taktiği

Evet siz değerli portikal.net okuyucularım bugün ki yazımda süper toto ligdeki güzide takımlarımızdan Beşiktaş takımını mercek altına almış bulunmaktayız.Öncellikle taktiğimiz 4-5-1 dir hafiften biraz 4-2-3-1 e de benzese de tüm taktikler 4-5-1 e dayanır .

Beşiktaş orta alanda Hutchinson Necip ve Fernandes gibi güçlü silahlara sahip olsa da asıl dikkat edilmesi gereken Beşiktaşın kanatları da oldukça etkilidir özellikle sağ kanat oyuncusu olan Gökhan Tören nin hız güçlerine baktığınızda yüksek bir ivme göreceksiniz ve bununla beraber de kıvraklık da ön safhada.

Arkadaşlar Beşiktaş takımın avantajı şudur hem bireysel hem de takım oyununu rahatlıkla sergileyebilirsiniz. Hem ortadan hem de kanatlardan çok rahat gelebilirsiniz özelliklede ileriye açılan ortalarda Almeida nın kafa vuruşu özelliğinin yüksek olması itibariyle golleri rahatlıkla atabilirsiniz.

Özellikle kontra ataklarda topu Töre ile buluşturmaya özen gösterin yarı sahaya hızla akın edeceksiniz.Fotoğrafda görüldüğü gibi topa sahip olduğunuzda hem kısa mesafe hem de mavi renkli ok çizgileri olan uzun mesafe paslar ile takımınızı rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Takım Analizi

Hızlı Oyuncu : Gökhan Töre
Takımın Vazgeçilmezi : Fernandes
Süper Yedek : Jones
Kaleyi Görünce Vur : Almeida
Takımın Ortacısı : Fernandes
Top Geçer Adam Geçmez : Sivok

Yorumlar   

 
0 #2 heced 11-05-2017 18:31
valla bunlar eski kardas
Alıntı
 
 
0 #1 İsmail 29-06-2014 08:17
Atibay'ı sağ beke çekip Oğuzhan'ı orta sahaya koyarsak daha yararlı bir takım elde edilebilir.
Alıntı
 

Yorum ekle

Copyright © 2012 Portikal.Net - Tüm hakları saklıdır.