Pes 2013 Valencia Takitği

Merhaba pes çılgınları sizler için bugün oturup Valencia takımını inceledim ve bilgilerimi size anlatmak için bu yazım başladım.

Valencia takımı eskisine nazaran sanki bir kaç güç kaybına uğramış gibi özelliklede Mehmet Topal Soldado gibi yıldız oyuncularını yolladıktan sonra takım biraz dağılma bölgesine girdi.Fakat bizi tabiki de oyundaki durumları ilgilendiriyor.

Takım ilk 11 i güzel gözükse de bir dezavantajı var ki yedeklerde güvenebileceğiniz bir isim olmayışıdır. Valencia yı alan bir kullanıcı kesinlikle bence ortadan yani göbekten gelmeyi düşünmesin çünkü kanat oyuncuları hem bek hem de ofansfi oyuncular göbek oyuncularına göre daha fit ve güçlü durumda. Şöyle bir baktığımız zaman sağ kanatta deli çocuk Pablo ve sol kanatta Guardado yu görmekteyiz oldukça seri iki kanata sahip bir takım olgusunu bu iki oyuncunun hız değerlerine bakarak anlayabilirsiniz.
Orta Sahada Güvenebileceğiniz tek isim bir zamanlar CSKA ve Fenerbahçe’nin ısrarla istediği ve 84 overale sahip olan Banegadır iyi top dağıtma yeteneği vardır.Uçta ise Soldado’nun Tottenham’a gidişinden sonra gol yükümlülüğü Jonas’a kaldı ve Pivot görevinde ise Portekizli oyuncu Postiga bulunmaktadır.

Oyun taktiğiniz hızlı kontreatak olmalı topu kaptığınız an kanat oyuncularına verip hızla rakip sahaya geçmeyi çalışmalısınız.Bunda başarılı olursanız ister Postiganın vucüt ve boy avantajını kulalnarak kafa golu isterde Jonasın teknik vuruşlarıylada ayak vuruşlarıyla gol kovalayabilirisiniz.


Tüyden İnce Paslar:Banega
Arada Sakar :Postiga
Deli oğlan:Pablo

Yorum ekle

Copyright © 2012 Portikal.Net - Tüm hakları saklıdır.